6 GRUDNIA – JAK WSZYSCY WIECIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CHODZI PO ŚWIECIE.

6 grudnia, Mikołaj przyjechał również do naszego przedszkola, z workiem pełnym prezentów i uśmiechem na twarzy. Rozmawiał z dziećmi, zadawał zagadki, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Następne Mikołaj wręczył wszystkim przedszkolakom paczki, a w nich coś do nauki i zabawy, no i oczywiście smakołyk. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się /każda grupa/ wierszem i pięknie zaśpiewaną piosenką i na koniec wspólnym tańcem z Mikołajem.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i przyniosło wszystkim wiele radości. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, Dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci, a zrobione zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszego przedszkola. Mikołaju zapraszamy znów za rok !