Warsztaty plastyczne

Rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych w toku różnorodny działań artystycznych to jeden z głównych celów działalności edukacyjnych.

Dnia 7 kwietnia dzieci z grup pięciolatków wzięły udział w zorganizowanych przez Dom Kultury warsztatach na świąteczną kartkę Wielkanocną . Dzieci w sposób wesoły i miły spędziły czas, zapoznały się z różnymi technikami plastycznymi oraz wzbogaciły doświadczenia twórcze. Zapoznały się także z profesjonalnie wyposażoną pracownią plastyczną, dającą możliwość pracy w różnych technikach oraz rozwijającą zainteresowania w różnych kierunkach plastycznych. Warsztaty pozwoliły im także wejść w atmosferę zbliżających się świąt. Dzieci utrwaliły i uzupełniły wiadomości dotyczące zwyczajów i obyczajów związanych ze świętami Wielkiej Nocy. Efektem pracy naszych wychowanków były piękne kartki świąteczne.