MAMA I TATA BADZO MNIE KOCHAJĄ

Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką dzieciaki wraz z nauczycielami przygotowują co roku na święto Mamy i Taty. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się 25 maja. Dzieci z każdej z grup z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich rodziców. Dały znakomity popis swoich zdolności recytatorsko – wokalnych śpiewając piękne piosenki oraz deklamując wierszyki dla mamy i taty. Na twarzach rodziców widać było radość, zachwyt i wzruszenie. Rodzice nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane laurki.