TAŃCE PRZEBIERAŃCE czyli BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w tym roku. Ze względu jednak na pandemię, każda grupa bawiła się w swojej sali.

Tego dnia od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na salach było kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.