RAZ, DWA ,TRZY BABA JAGA PATRZY

Wycieczka !!! W dniu 26 maja na nasze przedszkolaki wyruszyły do „Babyjagowa”, które znajduje się w miejscowości Huta Szklana u podnóża Gór Świętokrzyskich. Na miejscu dzieci przywitała urocza Baba Jaga, która opowiedziała dzieciom o tej niezwykłym miejscu. Dzieci gościły w : jaskini Zbója Madeja, który opowiedział dzieciakom swoją historię, odwiedziły domek Jasia i Małgosi oraz domek Baby Jagi na kurzej stopce. Dużą atrakcją okazał się tunel strachu i duży kocioł. Zainteresowaniem cieszył się również Statek Piratów, którym dzieci odbyły „rejs na niby” po nieznanych morzach i oceanach. Następnie wycieczkowicze przejechali na górę Świętego Krzyża podziwiając faunę i florę naturalnego krajobrazu. Nieodłącznym elementem wycieczki są zakupy, oczywiście pamiątek. W doskonałych humorach powrócili do swoich domów.